pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'zasilacze':

 • Tespol - osprzęt pomiarowy »

  Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych Klientów, proponujemy najwyższej jakości aparaturę pomiarową, między innymi zasilacze laboratoryjne (www. tespol. com. pl). Proponowane przez nas zasilacze to czołowych producentów sprzęt, potrzebny w każdym laboratorium. W ofercie posiadamy zasilacze z ekranami analogowymi oraz cyfrowymi. Dostępne są zasilacze z możliwością regulacji natężenia oraz napięcia, a także zasilacze jednokanałowe i wielokanałowe oraz z możliwością programowania. Nasza oferta obejmuje także inny osprzęt pomiarowy.. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego przez na sprzętu oraz bardzo szybką i terminową dostawę. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kamery BCS, alarmy Łańcut »

  Sprzedajemy oraz montujemy zabezpieczenia do każdej posiadłości. Nasza Firma legitymuje się ponad 20 letnim doświadczeniem w branży ochrony. Oferujemy siłowniki do bram przesuwnych i uchylnych. Montując system monitoringu obiektu radzimy skontaktować się z firmą dysponującą specjalistą do spraw zabezpieczeń z odpowiednimi kwalifikacjami w branży ochrony obiektów. Instalujemy alarmy do mieszkań z opcją emitowania pełnej informacji za pośrednictwem modułu GSM na Policję i do Właściciela obiektu. Realizujemy instalacje monitoringu z możliwością transmitowania przez sieć internetową wizji z kamer przemysłowych na monitor komputera, tablet czy telefon komórkowy.

  Data dodania: 15 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka-Sklep.eu - najlepsze oferty »

  Automation-Systems mieszcząca się w miejscowości Kolbuszowa istnieje już od 2003 roku i oferuje swoim klientom szeroki wachlarz asortymentu z branży automatyki przemysłowej. Sprzedajemy głównie: sterowniki PLC, falowniki, programatory, a także panele operatorskie, serwonapędy, przekaźniki programowalne, zasilacze i transformatory. Naszym klientom służymy zawsze fachową poradą i wsparciem technicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej. Na naszej stronie znajdą Państwo pełną ofertę sprzętu jaki oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą propozycją przekaźników elektromagnetycznych firmy FINDER. Przekaźniki Finder cechuje wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena. Firma Automation-Systems świadczy również usługi z zakresu automatyki przemysłowej. Nasz zespół działa w branży przemysłowej od ponad 10 lat co zaowocowało bogatym doświadczeniem w szerokich gałęziach przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się!

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »