pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'wentylacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Montaż wentylacji w domu jednorodzinnym »

  Klimatyzatory ścienne to uradzenia grzewczo – chłodzące, jak sama nazwa wskazuje, do montażu na ścianie. Ich przeznaczeniem jest ogrzewanie lub schładzanie powietrza w niewielkich pomieszczeniach. Wyróżniamy klimatyzatory ścienne typu split – pojedyncze oraz multi split podwójne i potrójne, o odpowiednio zwiększanej mocy grzewczej lub chłodzącej. W zależności od modelu możemy korzystać z klimatyzatorów ściennych włączanych cyklicznie w sposób automatyczny lub sterowanych w zależności od potrzeb. Klimatyzatory ścienne występują także w formie kasetowej. Zbudowane sa one na bazie kwadratu, zwykle posiadają ozdobny design.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie TIM »

  Specjalnością internetowej hurtowni są wysokiej jakości  urządzenia grzewcze dedykowane zarówno do lokali mieszkalnych jak i pomieszczeń komercyjnych. Ponieważ ogrzewanie wnętrz w naszym klimacie generuje bardzo wysokie koszty polecamy nowoczesne urządzenia, charakteryzujące się energooszczędną technologią grzewczą. W zależności od indywidualnych potrzeb klientów oferujemy klasyczne kotły grzewcze, piece kondensacyjne, promienniki cieplne oraz nagrzewnice. Urozmaicona i wyjątkowo atrakcyjna pod względem cenowym oferta zapewnia skuteczne i zarazem energooszczędne ogrzewanie (patrz wentylancja i ogrzewanie).
   

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Warszawa »

  Prowadząc osobistą firmę, kompletnie będzie się zdawało sprawę z faktu, iż szalenie istotnym będzie posiadanie także poprawnie funkcjonującej klimatyzacji. W czasie postępowania produkcyjnego powstaje mnóstwo wielorakich szczególnych zapachów, które będą musiały zawsze się gdzieś wydostać, a sama wentylacja warszawa nie będzie w stanie spowodować, iż wszystkie z nich wyjdą, zatem idealnym rozwiązaniem będzie tutaj sprawna klimatyzacja warszawa. Jak zatem sprawić, aby była ona wiecznie skuteczna? Wystarczy ją porządnie często konserwować i będzie się miało sposobność jej załączenia zawsze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Koniecznym będzie również jej czyszczenie oraz odgrzybianie co jakiś czas, na ogół co sześć miesięcy. Nieczyszczona będzie powodowała różnorodnego rodzaju choroby u pracowników i niestety będzie to wyzwalało wyższe koszta również dla samego zakładu pracy. mi.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ACS instalacje »

  Prowadzimy hurtowy i detaliczny handel elementami instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej. Jesteśmy dystrybutorem największych producentów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej. Dodatkowo posiadamy warsztat produkujący elementy instalacji na "cito". Nasze atuty to zorganizowana i fachowa obsługa w zakresie kompletacji dostawy instalacji i doradztwa technicznego. Naszymi klientami są głównie instalatorzy, małe, średnie i duże firmy wykonawcze - ludzie, którzy cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą oraz współpracy!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • EKO Galicja »

  Profesjonalną firmą, która świadczy kompleksową obsługę dużych i małych firm jak również Klientów indywidualnych realizując instalacje sanitarne, centralnego ogrzewania, gazowe, a także automatyki jest firma Eko Galicja sp. z o. o. Wentylacja i klimatyzacja również wchodzi w zakres świadczonej usługi. Wykonujemy też prace związane z termoizolacją budynków. Wszystkie zadania wykonujemy łącznie z dostawą materiałów, urządzeń oraz ich montażem. Szczególnie interesującą pozycję w naszej ofercie zajmuje fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne i pompy ciepła montujemy zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie projektowania i na etapie realizacji inwestycji, a po ich zakończeniu pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W celu zapewnienia optymalnej opłacalności proponowanych rozwiązań oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe. Pomagamy w uzyskaniu dotacji począwszy od wypełnienia wniosku. Pomagamy też uzyskać dodatkowe źródła realizacji inwestycji poszukując możliwości dotacji inwestycji z lokalnych, jak i krajowych źródeł finansowania.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • AIRCLEAN wentylacje i klimatyzacje »

  Działamy na rynku od 2008 zapewniając naszym klientom najwyższej jakości usługi z zakresu montażu, czyszczenia, projektowania, naprawy, regulacji oraz odgrzybiania systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Podejmujemy się małych montaży (np. klimatyzacja w domku jednorodzinnym) jak i wiele większych (ogromne systemy VRF na do potrzeb przemysłowych, więcej informacji na naszej stronie internetowej). Udzielamy pełnej gwarancji na urządzenia, jak i na całą instalację. Oferujemy również wynajem klimatyzatorów na wszelkiego rodzaju imprezy, przyjęcia, wesela itp. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »