pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'usługi':

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Pralnia Kraków »

  Pralnia "Edyta" poleca swoje usługi w zakresie prania i prasowania bielizny pościelowej oraz asortymentu gastronomicznego. Zapewniamy codziennie niezawodną realizację Państwa zamówień wraz z niedzielami i wszystkimi świętami wciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia. Firma Pralnicza "Edyta" powstała w 1995 r. Dlaczego wybraliśmy tą branże? Tradycje pralnicze są w naszej rodzinie już od dwóch pokoleń. Pierwszą firmę pralniczą w naszej rodzinie założył dziadek, następną jego syn a nasz ojciec. Kontynuując rodzinne oraz nasze własne zainteresowanie branżą pralniczą postanowiliśmy otworzyć odrębną firmę. Od 15stu lat jesteśmy na rynku pralniczym, ciesząc się uznaniem coraz większej rzeszy klientów.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Kraków »

  ASECO ACCOUNTING to biuro rachunkowe w Krakowie, zapewniające najwyższej jakości kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo – płacową przedsiębiorcom z całej Polski - usługi księgowe Kraków. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę profil jego działalności oraz formę prawną. Obsługujemy zarówno firmy jednoosobowe, jak również spółki cywilne i spółki prawa handlowego. Oferujemy również pomoc przy rozpoczynaniu działalności. Biuro rachunkowe Aseco Accounting - nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości w wielu branżach daje Państwu gwarancję rzetelności i jakości świadczonych przez nas usług. Naszym priorytetem jest elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań naszych klientów umożliwiając im właściwe zaplanowanie strategii rozwoju w przedsiębiorstwie

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Gdynia »

  Zakład pogrzebowy w trójmieście - Róża. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi pogrzebów. Oferujemy pełną pomoc w kościele, na cmentarzu, w firmach zajmujących się ubezpieczeniami. Gwarantujemy Rodzinom pewność przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie przy minimum formalności z Państwa strony. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, pragniemy zaoferować usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie w niskich cenach.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Multi Onest - usługi remontowe »

  Jesteśmy rzetelną, Polską firmą zrzeszającą solidnych fachowców z wielu dziedzin. Historia naszej firmy sięga wczesnych lat dziewięćdziesiątych - wtedy to trzy różne firmy zaczęły ze sobą współpracę przy okazji dużej inwestycji. Z czasem, gdy każda z nich otrzymywała różne zlecenia zaczęła się nawzajem polecać i w ten sposób można powiedzieć, że z przypadku lub z przeznaczenia - nawiązana została współpraca. W sumie historię naszej firmy nie pisaliśmy my, lecz nasi Klienci. Swoimi zleceniami otwierali nasze kolejne specjalizacje, zmienialiśmy się wraz z czasem i zgodnie z postępującą technologią. Teraz działając pod wspólnym szyldem oferujemy kompleksowe usługi jako spółka Multionest. Nasi klienci są dla nas wizytówką i potwierdzeniem, tego iż trzeba być otwartym na ich potrzeby i rzetelnie je realizować. Powiedz czego potrzebujesz, a my zrealizujemy to dla Ciebie szybciej niż myślisz.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kominiarz wiry »

  Działamy na terenie Poznania i okolicznych gmin i miejscowości - Luboń, Komorniki, Puszczykowo, Stęszew, Swarzedz, Kamionki, Borowiec, Kórnik... W naszej ofercie usług kominiarskich znajdziesz: Czyszczenie oraz sprawdzanie stanu kominów. Udrażnianie, konserwacja przewodów kominowych wentylacyjnych, dymowych, spalinowych oraz urządzeń grzewczo - kominowych Protokół kominiarski. Odbiór kominów w stanie surowym i użytkowym w budynkach nowych, remontowanych i przebudowywanych. - odbiór kominiarski Okresowa kontrola przewodów kominowych wentylacyjnych, dymowych i spalinowych w oparciu o art. 62 ustawy Prawo Budowlane z dnia 7. 07. 1994 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2006 roku nr 156 poz. 1118 z późniejszymi zmianami) - przegląd kominów Opinia kominiarska przewodów kominowych i urządzeń grzewczych dla potrzeb gazowni, wydziałów architektury, inspektoratów nadzoru budowlanego

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Warszawa »

  Inne pochówki
  Coraz rzadziej pogrzeb to coś więcej niż tylko pogrzeb. Wiele zakładów specjalizujących się w robieniu pochówku dysponuje dużą ofertą, kompleksową. Niegdyś zakład pogrzebowy zajmował się wyłącznie grzebaniem, dziś w skład pogrzebu wchodzi również oprawa ostatniego pożegnania. Możliości rodzin zmarłych bywają bardzo wysokie i coraz bardziej odjechane. Dawniej wystarczyła trumna i samochód, który transportował denata do wspólnoty, kaplicy i na cmentarz. Teraz rodzina chce by nie był to byle jaki samochód, nie byle jaki żałobnik, co więcej ważna jest muzyka, typ i ilość, barwa kwiatów a nawet taśma na wiązance. Prócz tego liczą się wszystkie efekty, pochody i inne dodatki. Firma pogrzebowa prócz właściwej oferty zapewnia wybór rozmaitych scenariuszy pochówku klasycznego i nie tylko.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »