pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'usługi':

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Zakład Pogrzebowy Wejherowo »

  W sytuacji, kiedy umiera bliska nam osoba, pozostałe sprawy przestają mieć najmniejsze znaczenie. Bolesnym zadaniem staje się wtedy konieczność zorganizowania pochówku naszego członka rodziny. Warto zaufać profesjonalistom, którzy mają ogromne doświadczenie w planowaniu pogrzebów. Znalezienie ich nie jest prostym zadaniem. Najlepszym na to sposobem jest skorzystanie z dostępnych w sieci wyszukiwarek. Szukający ma możliwość przejrzenia ofert wielu różnych firm, skontrolowania obowiązujących w danym zakładzie stawek oraz zaznajomienia się z ocenami klientów, którzy skorzystali już z usług danych firm pogrzebowych. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu i pracy, co jest wyjątkowo istotne, biorąc pod uwagę bolesną sytuację, w jakiej się znaleźliśmy.

  Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi alpinistyczne - rockmaster.com.pl »

  Potrzebujesz powiesić logo swojej firmy na wysokim budynku? Usługi alpinistyczne są rozwiązanie Twojego problemu. Firma Rock Master nieprzerwanie od 1991 roku zajmuje przeprowadzanie zarówno profesjonalne usługi szkoleniowe związane z pracą na wysokości jak i świadczy usługi alpinistyczne dla małych, średnich oraz dużych firm w kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne 24h Poznań »

  Pogotowie elektryczne pełniące usługi w sposób szybki i sprawny. Przyjazd całodobowo - obsługujemy wszystkie tereny Poznania, a także Poznańskie sąsiedztwa, takie jak Przeźmierowo, Oborniki, Skórzewo, Komorniki, Luboń.
  Charakteryzujemy się elegancką kulturą pracy elektryków i wysoką kulturą osobistą każdego pracownika.
  Zachęcamy do zajrzenia strony firmy wykonującej usługi elektryczne całodobowo, gdzie znajdą państwo szczegóły dotyczące kooperacji, galerię elektryków realizujących zlecenia całodobowo, blankiet kontaktowy i więcej wiadomości o pogotowiu elektrycznym w Poznaniu.

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • PRB Tadeusz Staszewski »

  Budowa domu - Warszawa i okolice. Nasza firma zajmuje się budową domów od 1986 roku. Naszym głównym produktem jest szybkie i tanie budowanie domów pod klucz. Oczywiście w naszej bogatej budowlanej ofercie możemy dla Państwa wykonać także stan surowy lub stan deweloperski. W ofercie również elewacje domów, docieplanie budynków, rozbiórki, wyburzenia, wykończenia wnętrz wykonujemy także posadzki oraz tynki maszynowe. Zajmujemy się zarówno dużymi skomplikowanymi budowami jak i mniejszymi inwestycjami jak budowa domów jednorodzinnych jednych na milion właśnie dla Ciebie!

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • M-bud Service - Usługi Ziemne Pomorze »

  Firma Usługi Ziemne i Drogowe – Alfred Miklaszewicz od ponad 20 lat zajmuje się wykonywaniem prac ziemnych, drogowych i transportowych na rynku lokalnym, w tym dla największych firm województwa pomorskiego i całego kraju.

  Niemal każda wielka inwestycja budowlana realizowana w rejonie trójmiasta odbywała się w oparciu o usługi naszej firmy transportowo-budowlanej lub kruszywo pozyskane w naszej Kopalni Kruszywa Naturalnego Pogórze. Możemy się poszczycić realizacją między innymi takich przedsięwzięć jak dokończenie budowy Estakady Kwiatkowskiego, budowy kompleksów sportowych: Euro Arena, Baltic Arena, Gdynia Arena.

  Podobnie świadczyliśmy usługi prac ziemnych i sprzedawaliśmy kruszywo pod centra handlowe: Auchan Rumia, Decatlon Rumia, Riviera – Wzgórze Maksymiliana wraz z infrastrukturami drogowymi. W oparciu o prace ziemne wykonane przez naszą firmę dla największych firm deweloperskich trójmiasta wybudowane zostały dziesiątki budynków mieszkalnych. Nasze realizacje mówią o naszych ogromnych możliwościach.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum obróbki cnc »

  Firma Gatner Technology Group prowadzi działalność produkcyjno-usługową w zakresie wykonywania precyzyjnych części na sterowanych numerycznie maszynach CNC dla: wielu gałęzi przemysłu; działów produkcyjnych; działów utrzymania ruchu; części dla branży motoryzacyjnej; części zamiennych do maszyn itp. Usługi: Obróbki skrawaniem CNC; Obróbki elektroerozyjnej CNC; Projektowania CAD/CAM; Montażu części. Obrabiamy materiały takie jak: stal „czarna”; stale jakościowe (twardość do 60HRC); stale nierdzewne i kwasoodporne; żeliwa; stopy miedzi i inne metale kolorowe (mosiądz, brąz itp. ); tytan; odprężone stopy aluminium; tworzywa sztuczne (plexi, ABS, PCV, hips i inne); konstrukcyjne tworzywa sztuczne ( poliamid, POM, poliwęglan itp. ); drewno i jego pochodne (sklejka, MDF, drewno egzotyczne itp. ); wszelkiego rodzaju laminaty; staron, corian i wiele innych

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »