pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Montaż wentylacji w domu jednorodzinnym »

  Klimatyzatory ścienne to uradzenia grzewczo – chłodzące, jak sama nazwa wskazuje, do montażu na ścianie. Ich przeznaczeniem jest ogrzewanie lub schładzanie powietrza w niewielkich pomieszczeniach. Wyróżniamy klimatyzatory ścienne typu split – pojedyncze oraz multi split podwójne i potrójne, o odpowiednio zwiększanej mocy grzewczej lub chłodzącej. W zależności od modelu możemy korzystać z klimatyzatorów ściennych włączanych cyklicznie w sposób automatyczny lub sterowanych w zależności od potrzeb. Klimatyzatory ścienne występują także w formie kasetowej. Zbudowane sa one na bazie kwadratu, zwykle posiadają ozdobny design.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Właściwa współpraca »

  Chciałbyś skorzystać z pomocy serwisu, który zajmuje się naprawą klimatyzacji samochodowej? Nasz serwis klimatyzacji samochodowej oferuje wam jako jedyny kompleksowe usługi związane z naprawą i czyszczeniem takiej klimatyzacji zarówno w autach osobowych, jak i także dostawczych, czy też samochodów specjalnych. W ofercie takiego serwisu znajdziecie bardzo dobry cennik dzięki czemu będziecie z takiej realizacji zamówień zadowoleni. Zdecydowanie więc nie czekaj tylko już dziś dowiedź się więcej na ten właśnie temat i rozpocznij dobrą współpracę.

  Data dodania: 26 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Olsztyn »

  Firma STAP to zespół z wielkim doświadczeniem w branży budowniczo instalacyjnej. Mieliśmy przyjemność współpracować z bardzo poważnymi markami takimi jak: Obi, IKEA. Specjalizujemy się w: instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła.

  Data dodania: 05 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia klimatyzacji »

  Wiemy, że bycie dostawcą profesjonalnych firm, specjalizujących się w montażu klimatyzacji wymaga ogromnej wiedzy, dużego zaplecza technicznego, pełnych stanów magazynowych. Dlatego jako dystrybutor klimatyzacji dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza i profesjonalizm pozwoliły rozwijać nas i naszych Partnerów handlowych. Nazwa nasza wskazuje, że działamy tylko na Śląsku (klimatyzacja śląsk), ale my obsługujemy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • A.Z.U. TECH-DOM »

  Firma A. Z. U. TECH-DOM, działa na rynku już od ponad pół wieku. Zajmujemy się serwisem, jak i sprzedażą urządzeń chłodniczego, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz innych. Mamy duży wybór urządzeń wiodących przedsiębiorstw w Europie. Siedzibą przedsiębiorstwa jest miasto Rzeszów i tam też znajduje się nasz magazyn części zamiennych i wyrobów. W chwili obecnej w firmie pracuje dziesięciu pracowników, w tym ośmiu techników, posiadających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami. Szczególną uwagę przywiązuje właściciel firmy, Marek Ostrówka do terminowości wykonywania zleceń, kulturę osobistą jak i regulowaniu płatności wobec swoich podwykonawców i pracowników.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis naprawa klimatyzacja warszawa »

  Firma Spec-WOK od lat Oferujemy Państwu montaż kompleksowych systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Wykonujemy instalacje w: domach, biurach, biurowcach, serwerowniach, sklepach, lokalach handlowych, magazynach, halach produkcyjnych, hotelach, stacjach benzynowych oraz wielu innych miejscach. Dla nas najważniejsza jest JAKOŚĆ - dlatego stosujemy urządzenia znanych i sprawdzonych producentów takich jak: Carrier, Daikin, Toshiba, Samsung, LG, Panasonic, Cersanit, Sanplast, Valvex, Brotje, Vaillant, Junkers, De Dietrich, ACV, Immergas, Viessmann, Danfoss, Heimeier, Oventrop, Imi, Grundfos, Wilo, Leszno, TECE, Uponor, Henco, Geberit, Cosmonova, Purmo, Korado, Koło, Villeroy&Bosch, Roca, Keramag, Grohe, Franke, Pool-Spa, Kludi, Oras, Kfa. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »