pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Montaż wentylacji w domu jednorodzinnym »

  Klimatyzatory ścienne to uradzenia grzewczo – chłodzące, jak sama nazwa wskazuje, do montażu na ścianie. Ich przeznaczeniem jest ogrzewanie lub schładzanie powietrza w niewielkich pomieszczeniach. Wyróżniamy klimatyzatory ścienne typu split – pojedyncze oraz multi split podwójne i potrójne, o odpowiednio zwiększanej mocy grzewczej lub chłodzącej. W zależności od modelu możemy korzystać z klimatyzatorów ściennych włączanych cyklicznie w sposób automatyczny lub sterowanych w zależności od potrzeb. Klimatyzatory ścienne występują także w formie kasetowej. Zbudowane sa one na bazie kwadratu, zwykle posiadają ozdobny design.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Olsztyn »

  Firma STAP to zespół z wielkim doświadczeniem w branży budowniczo instalacyjnej. Mieliśmy przyjemność współpracować z bardzo poważnymi markami takimi jak: Obi, IKEA. Specjalizujemy się w: instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła.

  Data dodania: 05 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Właściwa współpraca »

  Chciałbyś skorzystać z pomocy serwisu, który zajmuje się naprawą klimatyzacji samochodowej? Nasz serwis klimatyzacji samochodowej oferuje wam jako jedyny kompleksowe usługi związane z naprawą i czyszczeniem takiej klimatyzacji zarówno w autach osobowych, jak i także dostawczych, czy też samochodów specjalnych. W ofercie takiego serwisu znajdziecie bardzo dobry cennik dzięki czemu będziecie z takiej realizacji zamówień zadowoleni. Zdecydowanie więc nie czekaj tylko już dziś dowiedź się więcej na ten właśnie temat i rozpocznij dobrą współpracę.

  Data dodania: 26 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Warszawa »

  Prowadząc osobistą firmę, kompletnie będzie się zdawało sprawę z faktu, iż szalenie istotnym będzie posiadanie także poprawnie funkcjonującej klimatyzacji. W czasie postępowania produkcyjnego powstaje mnóstwo wielorakich szczególnych zapachów, które będą musiały zawsze się gdzieś wydostać, a sama wentylacja warszawa nie będzie w stanie spowodować, iż wszystkie z nich wyjdą, zatem idealnym rozwiązaniem będzie tutaj sprawna klimatyzacja warszawa. Jak zatem sprawić, aby była ona wiecznie skuteczna? Wystarczy ją porządnie często konserwować i będzie się miało sposobność jej załączenia zawsze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Koniecznym będzie również jej czyszczenie oraz odgrzybianie co jakiś czas, na ogół co sześć miesięcy. Nieczyszczona będzie powodowała różnorodnego rodzaju choroby u pracowników i niestety będzie to wyzwalało wyższe koszta również dla samego zakładu pracy. mi.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • A.Z.U. TECH-DOM »

  Firma A. Z. U. TECH-DOM, działa na rynku już od ponad pół wieku. Zajmujemy się serwisem, jak i sprzedażą urządzeń chłodniczego, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz innych. Mamy duży wybór urządzeń wiodących przedsiębiorstw w Europie. Siedzibą przedsiębiorstwa jest miasto Rzeszów i tam też znajduje się nasz magazyn części zamiennych i wyrobów. W chwili obecnej w firmie pracuje dziesięciu pracowników, w tym ośmiu techników, posiadających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami. Szczególną uwagę przywiązuje właściciel firmy, Marek Ostrówka do terminowości wykonywania zleceń, kulturę osobistą jak i regulowaniu płatności wobec swoich podwykonawców i pracowników.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia klimatyzacji »

  Wiemy, że bycie dostawcą profesjonalnych firm, specjalizujących się w montażu klimatyzacji wymaga ogromnej wiedzy, dużego zaplecza technicznego, pełnych stanów magazynowych. Dlatego jako dystrybutor klimatyzacji dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza i profesjonalizm pozwoliły rozwijać nas i naszych Partnerów handlowych. Nazwa nasza wskazuje, że działamy tylko na Śląsku (klimatyzacja śląsk), ale my obsługujemy firmy z całej Polski.

  Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »