pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'finanse':

1 · 2 · następna strona »
 • Terminal płatniczy »

  Zajmujemy się dostarczaniem terminali płatniczych do różnych firm i instytucji. Nasza oferta to mobilne i stacjonarne terminale płatnicze umożliwiające płatności kartą w każdych warunkach. Oferowane przez nas terminale POS które umożliwiają płatności kartami zarówno VISA jak i Master Card. Istniejemy na rynku już kilka lat i jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjną cenowo ofertę.

  Odwiedź naszą stronę www i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Koordynacji Biznesu »

  Biuro Koordynacji Biznesu specjalizuje się w doradztwie prawnym i finansowym na etapie tworzenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmujemy się rejestracją spółek prawa handlowego, obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz dostarczaniem kompleksowych i elastycznych rozwiązań dla biznesu.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie »

  Instrumenty finansowe na rzecz podmiotów gospodarczych dzięki funduszom europejskim są opcją dla produktów bankowych i leasingu. Pożyczki ze środków unijnych to instrument liberalny i nie jest uznawany jak dofinansowanie lub dotacja. Jako pomoc de minimis to stałe i niewysokie oprocentowanie. Długi czas rozliczenia i szeroki wachlarz zabezpieczeń. Oferowane finansowe przeznaczone jest również do podmiotów będących w fazie Start-Up czyli otwierających swój biznes. Dofinansowanie z funduszy strukturalnych ma profil inwestycyjny, ponieważ skierowane są na rozwój zakładów pracy przez zakup, budowę i modernizację środków trwałych. Część pożyczki, jako uzupełnienie inwestycji wolno skierować na środki obrotowe.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stnc.pl - artykuly unikalne »

  Samodzielne pozycjonowanie strony nie jest czynnością łatwą. A szczególnie w przypadku kiedy chcemy uzyskać ściśle określone efekty. Wtedy możemy napotkać na swojej drodze pewne przeciwności. Jednakże nie powinno nas to zniechęcać. W pozycjonowaniu pomoże nam zapewne profesjonalny content marketing‎. To idealna reklama dla Twojej strony. Pozwala zwiększać jej popularność a tym samym pozycję w wyszukiwarkach. Promocja jaką zapewnia wartościowy content marketing‎ jest w praktyce nie do przecenienia.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Śląsk - finanse »

  Rachunkowość i finanse to 2 rejony naszych zainteresowań, w których spełniamy się pracując w biurze rachunkowym i prowadząc serwis z informacjami. Odnajdziecie na nim multum przydatnych informacji dotyczących kierowania firmą i jej budżetem, sporządzania różnego rodzaju dokumentów, rozpoczynając od rozliczeń podatkowych, aż po wypełnianie ksiąg rachunkowych i prognoz finansowych. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie, którymi podpieramy się przygotowując treści.
  Publikujemy sporo porad związanych z rejestracją przedsiębiorstwa, kadrami, zatrudnianiem pracowników i obniżaniem kosztów związanych z podjęciem z nimi współpracy. Dokładamy wszlekich starań przekazać jak najwięcej pomocnych wiadomości, tak aby prowadzenie firmy stało się mniej uciążliwe i zapewniało o wiele więcej przychodów.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe eFKa, Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe eFKa oferuje profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rachunkowości i doradztwa podatkowego. Cechuje nas najwyższy poziom wykonywanych usług, kompleksowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Bogata oferta biura obejmuje m. in. prowadzenie pełnej księgowości firmy, sporządzanie rozliczeń podatkowych, pomoc kadrowo-płacową, konsulting w materii finansowej oraz z zakresu prowadzenia aktywności gospodarczej i pozyskiwania dotacji dla świeżo powstałych przedsiębiorstw. Biuro obsługuje zarówno dużych, jak i mniejszych kontrahentów, niezależnie od prowadzonych przez nich działalności gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, kompetencja i wysokie kwalifikacje to największe walory biura rachunkowego eFKa.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »