pozycja w google - webpozycja.pl

Projekty budynków gospodarczych

Projekty budynków gospodarczych Na opisywanej stronie internetowej spotkasz zróżnicowany wybór gotowych projektów budynków gospodarczych oraz wiat garażowych i domków letniskowych. Wykorzystując zaawansowaną wyszukiwarkę projektów szybko znajdziesz projekt, którego potrzebujesz. Wejdź na naszą stronę już dzisiaj i zaznajom się z przygotowaną przez nas ofertą, gwarantujemy ciekawy wybór projektów architektonicznych w konkurencyjnej cenie, serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.projektybudynkowgospodarczych.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.projektybudynkowgospodarczych.com.pl:

Projekty budynków gospodarczych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 23

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Farby antykorozyjne »

  Zajmujemy się sprzedażą najwyższych jakościowo farb belgijskich producentów Vibol i Paulypaint. Farby te są uznane na rynku zabezpieczeń antykorozyjnych zarówno w Polsce jak również globalnie. Sprzedawane przez naszą firmę farby epoxydowe, farby alkidowe i tym podobne są bardzo wysokiej jakości i świetnie sprawdzają się przy pokrywaniu powierzchni metalowych, urządzeń i urządzeń. Wybór adekwatnej farby uzależniony jest od warunków eksploatacji, oczekiwanego okresu trwałości, ilości pieniędzy, które chcecie wydać. Pozytywną cechą naszej korporacji jest fakt, że jesteśmy wyłącznym przedstawicielem producenta NV Vibol w Polsce. Korzystając z naszych usług bez wątpienia otrzymacie Państwo nie tylko wyroby wysokiej jakości, niemniej jednak również obsługę na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • M-bud Service - Usługi Ziemne Pomorze »

  Firma Usługi Ziemne i Drogowe – Alfred Miklaszewicz od ponad 20 lat zajmuje się wykonywaniem prac ziemnych, drogowych i transportowych na rynku lokalnym, w tym dla największych firm województwa pomorskiego i całego kraju.

  Niemal każda wielka inwestycja budowlana realizowana w rejonie trójmiasta odbywała się w oparciu o usługi naszej firmy transportowo-budowlanej lub kruszywo pozyskane w naszej Kopalni Kruszywa Naturalnego Pogórze. Możemy się poszczycić realizacją między innymi takich przedsięwzięć jak dokończenie budowy Estakady Kwiatkowskiego, budowy kompleksów sportowych: Euro Arena, Baltic Arena, Gdynia Arena.

  Podobnie świadczyliśmy usługi prac ziemnych i sprzedawaliśmy kruszywo pod centra handlowe: Auchan Rumia, Decatlon Rumia, Riviera – Wzgórze Maksymiliana wraz z infrastrukturami drogowymi. W oparciu o prace ziemne wykonane przez naszą firmę dla największych firm deweloperskich trójmiasta wybudowane zostały dziesiątki budynków mieszkalnych. Nasze realizacje mówią o naszych ogromnych możliwościach.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Izolacje.pl skuteczne docieplenia »

  Wykonanie dobrej izolacji budynku, zarówno jego ścian i okien to coś, co warto zostawić profesjonalnym firmom. W firmie Eko-izolacje możemy zamówić nowoczesną usługę docieplenia poddaszy lub izolacji stropodachu wentylowanego. Samodzielnie nie można wykonać tego dostatecznie poprawnie, a to grozi albo uszczerbkiem na zdrowiu, albo brakiem oczekiwanych efektów, albo wymaga wydania podwójnej ilości pieniędzy, żeby rozpocząć działanie jeszcze raz.

  W tym jak sprawdzić szczelność izolacji pomaga przede wszystkim profesjonalna firma, składająca się z doświadczonych fachowców, którzy wiedzą w jaki sposób wykonać niezbędne prace, zarówno przygotowawcze, jak i późniejsze. Można mieć tym samym pewność, że docieplenie stropodachu wentylowanego będzie przebiegało sprawnie i z zachowaniem wszelkich form bezpieczeństwa. Jest to istotne dla mieszkańców danego budynku, ponieważ zdarzało się, że źle założona izolacja stawała się przyczyną problemów zdrowotnych, a nawet wypadków. Jeżeli skorzysta się z usług profesjonalistów do niczego takiego nie dojdzie.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bombka styropianowa »

  Styromax to firma, która oferuje pudełka styropianowe, wypełniacze styropianowe, kule styropianowe i polipropelynowe, narożniki styropianowe, opakowania styropianowe i polipropelynowe. Firma Styromax jako jedna z niewielu w Polsce jest producentem wyrobów z polipropylenu spienionego (EPP). Posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie, a wiodącymi produktami są opakowania do RTV. Wszystkie produkty są wytwarzane jedynie z atestowanych surowców o wysokiej jakości oraz posiadają konieczne atesty i certyfikaty jednostek notyfikowanych.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domy prefabrykowane »

  FuturaDom świadczy kompleksowe usługi związane z realizacją inwestycji budowlanych. Pod koniec 2007 roku grupa ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej założyła Spółkę FuturaDom, której misją stało się realizowanie energooszczędnych budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze, przy użyciu nowatorskich technologii. Dzięki temu, że firma od początku swojej działalności stawiała na zaspokajanie indywidualnych potrzeb, każdego roku notuje stały wzrost popularności wśród Klientów otwartych na nowoczesne rozwiązania i poszukujących wysokiej jakości produktów. Poprzez połączenie tradycyjnych metod budowania z innowacyjnymi systemami grzewczymi, FuturaDom zaprojektuje i wybuduje dom nie tylko energooszczędny i pasywny ale nawet zero i plus energetyczny.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Budowa dróg »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszącą się opinią solidnej i wiarygodnej. Celem działalności jest kompleksowa realizacja i dostarczanie profesjonalnie wykonanych usług inżynierskich, związanych z remontami oraz budową dróg, ulic, placów wraz z infrastrukturą towarzyszącą tym robotom. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do wykonywania robót drogowych spełniające najnowsze wymagania odnośnie ochrony środowiska. Zatrudniamy kadrę inzynierską z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz wykwalifikowanych robotników drogowych.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »