pozycja w google - webpozycja.pl

Biuro Koordynacji Biznesu

Biuro Koordynacji Biznesu Biuro Koordynacji Biznesu specjalizuje się w doradztwie prawnym i finansowym na etapie tworzenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmujemy się rejestracją spółek prawa handlowego, obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz dostarczaniem kompleksowych i elastycznych rozwiązań dla biznesu.

Szczegóły strony msbusiness.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę msbusiness.pl:

Biuro Koordynacji Biznesu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 7

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRONN Prawo i Windykacja »

  Spółka nasza funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od stycznia 2002 r. Od początku swej działalności skupieni jesteśmu na obsłudze rynku windykacyjnego oraz prowadzimy bardzo szeroką akcję skupywania z rynku oferowanych do sprzedaży wierzytelności i to zarówno pakietów o znacznej wartości przy dużym rozdrobnieniu podmiotów jak i spraw pojedynczych.
  Stopniowy rozwój firmy, poparty zdobywanym doświadczeniem oraz wiedzą doprowadził do dokładania kolejnych cegiełek do naszej oferty. Spółka oferuje obecnie kompleksową prawną obsługę podmiotów gospodarczych, świadczy usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz kapitałowego.
  Nasza wieloletnia praktyka w realizowanych zadaniach, profesjonalizm i etyka pracy przekładają się na jakość obsługi świadczonej dla naszych klientów, a co za tym idzie rozwój i wzrost wartości naszej firmy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - pomoc prawna »

  Zadośćuczynienia, które uzyskujemy są niejednokrotnie wyraźnie wyższe od propozycji firmy ubezpieczeniowej. Mówimy, że Lexea to wysokie zadośćuczynienia gdyż sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy co zwiększa szansę na otrzymanie wysokiego odszkodowania.

  Lexea jest po to, aby osoby poszkodowane otrzymywały wysokie odszkodowania z tytułu doświadczonej szkody.

  Uzyskujemy odszkodowania na etapie przedsądowym i sądowym.
  Na rynku odróżnia nas to, że sprawami naszych Klientów zajmują się jedynie prawnicy wspomagani przez wyspecjalizowanych pracowników działu Opieki Klienta. Dzięki temu sprawy naszych Klientów prowadzone są efektywnie na każdym etapie.

  Klienci, którzy się do nas zgłaszają to przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy czy wypadkach w rolnictwie. Są to także osoby, które doświadczyły szkody w miejscu publicznym lub szkody w skutku błędów medycznych.

  Jeśli nie masz pewności czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym Opiekunem Klienta.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Badamy i sporządzamy układy handlowe a opinie jurydyczne. Zespół radców prawnych doradza podczas zakładania firm, czy przekształcania specyfikacji ich działania. Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w kraju jak również za granicą. Reprezentujemy Petentów przed trybunałami, urzędami i organami ścigania w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego, familijnego, spadkowego, karnego a także karno-skarbowego. Prowadzimy procesy zmierzające do windykacji należności.

  Zajmujemy się konsultingiem, przede wszystkim w zakresie prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy i administracyjnego. Diagnozujemy a także ustalamy stan prawny własności firm i posiadłości (due diligence). Współtworzymy sieć adwokacką PRAGMA. Obsługujemy Interesantów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prolaw – pomoc prawna dla każdego »

  Realizując usługi działamy według przekonania że dobry prawnik ma za cel zabezpieczenie interesów mocodawcy Kontrolując sprawę odwołuje się do ze swojej praktyki ale również na bieżąco monitoruje nowelizacje w porządku prawnym.
  Zabierając się do wykonania umowy staramy się aby obsługa prawna w najwyższym stopniu spełniała życzenia mocodawcy. Na każdym szczeblu raportujemy o podstawie prawnej, spodziewanych problemach i rezultatach.

  Data dodania: 29 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Kancelaria Prawna Lege Artis to zespół prawników, w skład którego wchodzą zarówno radcowie prawni jak i specjaliści z innych dziedzin bezpośrednio lub pośrenio związanych ze stosowaniem prawa. Rozwiązanie takie pozwala nam prowadzić obsługę prawnąpodmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych na najwyższym poziomie i w pełnym zakresie. Uprawnienia mediatora, w połączeniu z szeroką wiedza prawniczą pozwalaja również na prowadzenie negocjacji, podczas których zadbamy w należyty sposób o interesy naszych Klientów. Pełen zakres obsługi oznacza, iż możemy zaoferować naszym Klientom zarówno pełną, profesjonalną obsługę reprezentacjąc ich na każdym z etapów postępowań, zarówno sądowych jak i poza sądowych, a także doraźną pomoc przy sporządzaniu pism, wniosków oraz w wyjaśnieniu stanu prawnego w konkretnej sprawie

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Adwokat USA »

  Poszukujesz kancelarii, która podejmie się poprowadzenia Twojej sprawy? Jeśli tak, to bez wątpienia trafiłeś w odpowiednie miejsce. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego zapewniamy indywidualne podejście i kompleksowe usługi prawne. Wybierając naszą kancelarię nie musisz już dłużej martwić się o swoje problemy.

  Swoje oddziały posiadamy na terenie Polski i Stanów Zjednoczonych, co daje nam możliwość dotarcia do szerszego grona osób potrzebujących profesjonalnej pomocy prawnej. podejmiemy się spraw z zakresu prawa rodzinnego, jak rozwody, a także spraw o odszkodowanie. Indywidualne podejście daje nam możliwość dobrania najskuteczniejszej strategii działań, która przyniesie oczekiwane efekty w stosunkowo krótkim czasie.

  Dodatkowe atuty:

  * kompleksowa pomoc prawna
  * indywidualne podejście
  * wieloletnie doświadczenie

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »